Řekli o mně

Koláž z portrétního, těhotenského a rodinného focení
Jitka fotila moje nejlepší fotografie. Je kreativní a hodně dobře cítí člověka s kterým pracuje. Moc ji doporučuji, at už se jedná o portrét nebo momentku. Jitka s citem zachytí atmosféru a emoci, kterou vyjadřujete.
Focení portrétu
Stella AdiLalla Krenčejová
Moc doporučuji Phototropia. Jitka nám fotila jak křtiny tak svatbu. Dokázala vystihnout ty nejdojemnější okamžiky. Byla vždy velmi profesionální, laskavá a ve všem mi dokázala vyjít vstříc.
Focení svatby
Jana Nevrlíková
S fotografkou Jíťou jsme fotili těhotenské fotky. Narazila jsem na její foto nabídku čistě náhodně, a to na internetu, kde mě především zaujaly její fotografie folklóru. Neměla jsem ale žádné recenze, tak jsem měla trochu obavu, jak to bude probíhat, protože s partnerem nejsme úplně “fotící” typy. Nakonec jsme byli ale příjemně překvapení, Jitka měla připravené super nápady a zároveň dala prostor i nám, kdykoliv nás něco napadlo. Je milá, trpělivá a umí naslouchat. Celkovou komunikaci a fotologistiku hodnotím na jedničku. Moc jsme si to užili a z výsledku focení jsme byli nadšení. Vřele doporučuji všem.
Těhotenské focení venku v přírodě. Fotograf Brno a Uherské Hradiště
Jitka Hošková
Jitka mi fotila těhotenské fotky a newborn foto. Mám zkušenost s focením v interiéru i exteriéru. Obojí bylo fajn. Po porodu bylo pro mě focení náročnější, ale Jitka byla trpělivá a přizpůsobila se mým představám o podobě fotek. Oceňuji její smysl pro detail. S fotkami si vyhrála a výsledek stojí za to. Moc děkuji a doporučuji!​
žena při těhotenském focení v parku
Jana Černá​
I truly enjoyed photoshooting with Jitka not only due to the nice photos I received, but also because she created a comfortable, friendly environment during the photo session touched by her feminine energy. Being a model is not comfortable to me but Jitka's natural and inspiring attitude helped me relax and enjoy the session. Her work is very detail oriented, one can feel she lives in the moment of shooting and she treats everything with professionalism and perfectionism, whilst also giving her work a personal and original touch of colours, frame and shades. I really recommend Jitka for great photo sessions and nice photos.​
portrét ženy v ateliéru
Adriana Sláma
Jitka nám vytvořila krásné jarní rodinné fotografie. Byl to moc příjemně strávený májový podvečer. Fotky jsou autentické a mají duši 💚. Určitě budeme chtít zdokumentovat i další etapy našeho života 😌. Už teď se těším na naši příští session.
jarní rodinné focení v sadech s miminkem v Brně
Veronika Vymazalová
Moc děkuji Jitce za předem neplánované, ale velmi milé a zábavné focení při jarním úklidu Svratky. Rozkvetlý strom a fotografčin šátek zakryly nedostatky pracovního outfitu a oživily fotky o příjemné barvy. Výsledkem je krásná vzpomínka na první jarní dny s dětmi u řeky. Ještě jednou díky a těšíme se na další focení do rodinného alba.
jarní rodinné focení matky a dítěte
Jitka Přinosilová
Děkujeme za milé a příjemné focení. Jitka si krásně pohrála se světlem a máme tak perfektní fotky do rodinného alba. Focení bylo sice dlouhé, ale výsledek stál za to. Doporučuji.
Rodinné focení při západu slunce
Lidka Obdržálková
Focení s Jitkou jsme dali jako vánoční dárek pro moji maminku - focení babičky s tříletým vnukem. Ikdyž počasí bylo mrazive a nebylo to tak snadné udržet malého dlouho na místě, Jitka dokázala tříleťáka zabavit, motivovat a ve výsledku vykouzlit perfektní fotky. Dostali jsme i čaj v krásných hrnečkách, který nás nejen zahřál v mrazivém počasí, ale udělal i zajímavý efekt a nádhernou atmosféru na fotkách. Pokud chcete osobní přístup se spoustou nápadů v neobvyklých kompozicích a následné pečlivé zpracovávání fotek určitě vám můžu doporučit Jitku.
Táta se synem si hrajou s autíčkem
Fedor Nikulenkov
Fotografie s citem! Doporučuji.​
Jan Rapant
Velmi kreativní a inspirativní přístup. Doporučuji. Krásné fotky.
Žena čte knihu, na stěně za ní vtipný nápis
Magdalena Volková
Skvělý zážitek, krásné fotky a hezky strávený čas, jsme vážně spokojeni.
Portrét dívky u šeříkového keře od fotograf Brno
Jana Anežka Hendrychova

Budu ráda, když mě budete sledovat na sociálních sítích:

Přejít nahoru