Galerie fotografky z Brna

Koláž z portrétního, těhotenského a rodinného focení

Lifestyle focení rodin a dětí s příběhem. Ráda vás vyfotím u vás doma či na procházce v přírodě. Snažím se naladit na vaši rodinu, aby výsledné fotografie působily uvolněně. Balíček je vhodný i pro focení miminek po porodu – tzv. newborn fotografie. Miminka nearanžuji do panenek, ale důraz kladu na váš příběh a vaši lásku. Ráda vás navštívím i v porodnici.

Zachytíme vaše vzpomínky, které časem nezešednou. Balíček je vhodný i pro párové a těhotenské focení (pokud nechcete větší retuše pleti). Fotím v Brně, Uherském Hradišti a okolí.

Jsem fotograf svateb, hodů, křtin a jiných reportáží, kde je fajn parta lidí a je dobrá nálada. Vytvořím fotografie, ke kterým se rádi budete vracet i za spoustu let. Fotím v Brně, Uherském Hradišti a okolí.

Umělecký portrét, těhotenské focení, glamour, boudoir a akt, ať už v ateliéru či venku. Na focení si nechávám spoustu času, abychom podtrhly vaši krásu a z focení jste si odnesla nádherný zážitek, na který budete vzpomínat. Fotím v Brně a Uherském Hradišti.

Umělecké focení produktů a firemní brandové focení. Vyfotím s citem to, do čeho vy dáváte vše. Fotím v Brně a Uherském Hradišti.

Budu ráda, když mě budete sledovat na sociálních sítích:

Přejít nahoru