Jarní rodinné focení dítěte s rozkvetlou magnolií

Rodinné romantické focení v přírodě, Brno a Uherské Hradiště

V ulici nám vykvetla nádherná magnolie, vždy jsem věděla, že bude ideální pro romantické rodinné focení s dětmi. Je ještě mladá a už deset let ji toužebně pozoruji, kdy konečně bude tak akorát obsypaná květy a budeme moct si užít u ní focení plné citu a něhy. A letos to konečně přišlo 🙂 Mé děti tedy stávkovaly, takže jako modelky mi stály jejich kamarádky. Prostě ty své cácorky fotím pořád a už jsou z toho nějak přetažené. Každopádně odraznou desku mi podržely, a tak jsem si mohla zafotit. Stále ale doufám, že než magnolie odkvete, tak je přesvědčením. Na Vánoce, jako dárek pro babičky, by se mi ty fotky moc hodily!

Pro víc nádherných romantických fotek skvělých rodin klikněte zde: Rodinné focení nebo Těhotenské focení.

Přijďte i vy na rodinné focení, s dětmi, babičkami či s kýmkoliv koho máte rádi. Rozkvetlé stromy sluší i těhotenskému focení a focení párů pod rozkvetlou třešní je těžce poetické! Kvete nám teď nádherně ledasco a já si to focení opravdu užívám.

Rodinné focení v přírodě i doma

Pokud už nestíháte vámi oblíbené rozkvetlé květiny a stromy, tak se určitě nebojte ozvat. Mám spoustu nápadů na focení v přírodě – u vody, na louce, v lese, kde si s dětmi i bez dětí užijete spoustu zábavy a bude na co vzpomínat 🙂 Pokud chcete klidné rodinné focení s miminkem či dětmi u vás doma, tak pojďte do toho!

Jsem fotografka z Brna, ale ráda přijedu na pohodové focení venku po domluvě i do Uherského Hradiště, kde mám jsem vyrostla. Zůstanou vám fotografie s duší, ke kterým se rádi ve svých albech budete vracet.

Mini balíček focení za skvělou cenu – viz ceník.

Budu ráda, když mě budete sledovat na sociálních sítích:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru