Těhotenské focení venku v přírodě. Fotograf Brno a Uherské Hradiště

Těhotenské snové focení v přírodě – Brno, Uherské Hradiště

Jako fotografka a maminka dvou úžasných holčiček miluji těhotenský portrét. Mám to štěstí, že mohu být svědkem jednoho z nejúžasnějšího, nejkrásnějšího a zároveň velmi náročného období v životě ženy. Každé těhotenství je jedinečné a já mám tu čest zachytit tuto výjimečnou etapu v životě ŽEN, které za mnou přišly. Příroda je pro mě jedním z nejoblíbenějších prostředí pro těhotenské focení. Ráda bych se svámi podělila o to, jak vnímám focení tohoto křehkého a silného období.

Těhotenské focení v přírodě ženy u rozkvetlého šípkového keře
Párové těhotenské focení muže a ženy tančících při západu slunce.
Těhotenské focení v přírodě v trávě. Žena opřená o strom.
Těhotenské podzimní focení ženy, která drží žlutý list mezi stromy a spadeným listím

Chcete si prohlédnout více portrétů? Podívejte se. Galerie portrétů

Těhotenské focení a spojení s přírodou

Příroda poskytuje úžasné pozadí pro těhotenské portréty. Od rozkvetlých polí po lesní stezky, louky a parky, každé místo nabízí jedinečnou atmosféru a krásu. Pobyt v přírodě přináší do focení klid a harmonii, což má pozitivní vliv na celkovou náladu a výslednou fotografii. Pro mě jako fotografa je úžasné využívat různé detaily přírody, jako jsou stromy, květiny nebo voda, abych vytvořila poutavé snímky plné emocí.

Světlo a přirozená krása těhotenství

Při těhotenském focení v přírodě se snažím zachytit přirozenou krásu žen v prostředí, které podtrhuje jejich ženskost a sílu. Světlo, které se prolíná skrze stromy nebo se odráží na hladině vody, přidává do fotografií magický nádech a dává jim jedinečný rozměr. 

V nás ženách je vše

Pobyt venku v přírodě může povzbuzovat a uvolňovat emoce, což je ideální pro zachycení přirozených okamžiků. Ženy se během těhotenského focení v přírodě často cítí uvolněnější a propojenější se svým tělem a dítětem. To vede k přirozeným a spontánním reakcím, které se jako fotograf snažím zachytit při tvorbě skutečných a výjimečných portrétů.

Těhotenské focení ženy na podzim se žlutým listím
Bříško těhotné ženy se stínem akátu, těhotenské focení Brno
Umělecká těhotenské focení ženy opřené o bránu. Fotograf Brno a Uherské Hradiště.
Líbající se muž a těhotná žena před kapličkou.
žena při těhotenském focení opřená o zeď

Snové těhotenské focení

Těhotenské focení v přírodě je pro mě inspirativní zážitek. Spojení krásy těhotné ženy s nádherou přírody vytváří magické momenty, které jsou určeny k zachycení. Užívám si každý výlet do přírody se svými klientkami, jejich partnery a dětmi. Každé focení je jedinečné a přináší nové zážitky a vzpomínky. To vše se snažím vložit do svých fotografií.

Pokud jste těhotná a hledáte jedinečný způsob, jak zachytit krásu a sílu svého těhotenství, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám pomůžu vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, které budete milovat a cenit si po celý život.

S láskou, Jitka 
Phototropia – působím v Brně, Uherském Hradišti a jejich okolí

Chcete si prohlédnout více portrétů? Podívejte se. Galerie portrétů

Mini balíček focení za skvělou cenu – viz ceník.

Budu ráda, když mě budete sledovat na sociálních sítích:

Koláž z portrétního, těhotenského a rodinného focení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru