Nevěsta s ženichem na koních

Svatební focení – láska v sedle, fotograf Brno a Uherské Hradiště

Svatební obřad a křtiny

Toto svatební focení jsem si jako fotograf moc užila, a to protože nevěstu znám už od školky. Navíc je umělec a její kresby jsem vždy obdivovala, a proto jsem byla nadšená, když si mě vybrali s ženichem na focení své svatby, a dokonce křtin jejich synka v jednom.

Milovnice koní a přírody

Krásnou rodinnou atmosféru plnou lásky dotvořil křest malého synka, který proběhl hned po svatebním obřadu rodičů. Nevěsta, jenž je celoživotní milovnice koní a fanoušek doby vikingů, si přála focení na koních a s koňmi, ke kterým jsme jeli jak jinak než stylově v kočáře. Kočí byl velmi příjemný a my jsme mohli probrat průběh aranžovaného focení. Na ranči na nás již byli připraveni a velmi klidní koníci nám pózovali téměř na přání.

Focení se snoubenci v sedle

Její milovaný muž jí tak splnil její svatební sen a ač to na fotografiích tak nevypadá, na koni v době focení seděl poprvé. Chci zdůraznit, že jako správný muž se této role chopil skvěle a zvládl i chvilkovou nervozitu svého koně! Paní, které koně patřily mi přinesla odněkud schůdky a já se krásně mohla soustředit na kompozici. To proto, že jsem snoubence nechtěla fotit s podhledu.

Svatební šaty s originálním nápadem

Nevěsta si oblékla lněné vílí svatební šaty, které byly ušité na přání. Tím všem ukázala, že si drží svůj životní styl a stojí si za svými názory. Její sestra jí ráno za rozbřesku natrhala na louce nádherné luční kvítí a kytice s věnečkem do vlasů se mohli začít chystat. Byla jsem opravdu okouzlena, i přes svou velkou vnitřní sílu vypadala nevěsta křehce a jemně. Co mám povídat, prostě pohádka!

I fotografka si zatančila na svatební zábavě

Během dne se na chvíli na tu vílu přišly podívat i mé děti, na pozvání nevěsty. A večer, když jsem dofotila, jsem si na této svatbě báječně zatančila. Jsem ráda, že jsem si tuto svatbu užila nejen z pohledu fotografky, ale i jako kamarádky ze školky od nevěsty a odnesla si nádherné vzpomínky.

Podívejte se do galerie a nechte se okouzlit atmosférou tohoto dne!

Cítíte tu vůni koní a pohodovou atmosféru?

To vše se snažím zachytit ve svých reportážích a nejen avatebních!

Vaše fotografka Jitka

Phototropia

nevěsta se synem
Svatební dort
Nevěsta s ženichem na koních

Chcete vidět víc fotek z reportáží svateb, hodů a podobných focení? klikněte sem

Budu ráda, když mě budete sledovat na sociálních sítích!

Chcete vidět víc fotek z reportáží svateb, hodů a podobných focení? klikněte sem

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru